Odborné poradenství

Odborné poradenství se stalo standardní součástí našich produktů, zejména v profesionálním úklidu nebo pracovní kosmetice. To znamená, že náš tým odborných poradců je připraven k Vám přijet a nastavit pravidla osobní hygieny, úklidu celé provozovny jakéhokoliv druhu a doporučit vhodné prostředky a metody. Naši odborní poradci se zabývají jednotlivými oblastmi a každý z nich je specialista na něco jiného:

Magdaléna Prokešová

Její zkušenosti v úklidu se velmi obtížně překonávají a proto je také neustále v terénu, kde školí zaměstnance podniků a úklidových firem. 

Magdaléna je specialistka na profesionální úklid povrchů a ploch a neexistuje nečistota, nebo povrch, se kterým by si neporadila. Produkty CLEAMEN zná dokonale a dokáže přesně nastavit hygienický plán na míru každému objektu tak, aby vyhovoval všem stranám - týmu zaměstnanců, kteří úklid provádí a potřebují být rychlí a efektivní a zároveň managementu, který očekává perfektní výsledek.

Vědomosti a zkušenosti Magdalény obsahují od průmyslových podniků, přes budovy sociální péče po instituce, hotely i školy.

Zavolejte Magdaléně a dohodněte si s ní termín návštěvy. Pohybuje se především na Moravě a do kalendáře skládá jednu schůzku za druhou, proto se nelekejte, pokud by Vám připadal nejbližší volný termín daleko - vyplatí se na něj počkat. Stejně tak na zavolání zpět, protože, když nezvedá telefon - školí.

 

Telefon: +420 727 808 524

E-mail: poradce.morava@cormen.cz

Miloš Klimeš

Jestli existuje někdo, kdo zná v gastronomii každý kout, který je potřeba uklidit, vyčistit a zajistit dokonalou hygienu, je to právě Miloš.

Sám je totiž mimo jiné i skvělým kuchařem a proto dobře ví, že skvělé jídlo a spokojený host v restauraci není jen o pečlivě vybraných surovinách a perfektně dodrženém receptu. Velký vliv na to má i čistota prostředí, veškerého strojního vybavení i nádobí. Stačí nepatrná nečistota na příborech a host již pochybuje, a přesto, že jídlo samotné bylo labužnickým skvostem, cítí určitou nespokojenost.

Miloš je nekompromisní v pravidlech HACCP a hygienických postupech v kuchyni a proto je na něj spolehnutí v otázkách metodiky i výběru profesionálních prostředků. Zkrátka čistota v kuchyni i "v lokále" je pro něj alfa-omega úspěchu restaurace a v takovém duchu přistupuje ke každé provozovně.

Navíc při tom všem hýří humorem, zavolejte mu, a uvidíte, že nepřeháníme:

Telefon: +420 725 588 962

E-mail: manager.gastro@cormen.cz

 

Milan Řehoř

Pro Milana neexistují ruce, které by se při práci zašpinily tak, aby to nešlo umýt. Nepřipouští možnost, že by kdokoliv ze zaměstnanců odešel z práce a měl na klice nechat otisk od šmíru, malty nebo laku.

Milan je totiž kromě nejlepšího jezdce F1 ve stáji ISOFA také specialistou na mytí a péči o ruce Vašich zaměstnanců. Dokáže skvěle odhadnout, který z produktů ISOFA a ISOLDA bude nejvhodnější a který ze systému dávkování bude ve Vaší provozovně nejefektivnější.

Myslí na umytí všech druhů nečistot od stavebních hmot, přes "šmír", oleje a maziva v automobilovém a těžkém průmyslu po barvy, laky a další nátěrové a tiskařské materiály.

Pokud Vám záleží na perfektní osobní hygieně Vašich zaměstnanců (s ohledem, na rčení, že čistota je půl zdraví, čímž ubývá neschopenek a firma slape jako švýcarské hodinky), volejte výřečnému odborníkovi a dohodněte si jeho návštěvu:

Telefon: +420 702 058 754

E-mail: rehor@cormen.cz

MAGDALÉNA PROKEŠOVÁ

Odborná poradkyně divize CLEANING pro Moravu

MILOŠ KLIMEŠ

Odborný garant pro GASTRO v Česku i na Slovensku

MILAN ŘEHOŘ

Osobně přijede vyřešit osobní hygienu zaměstnanců

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. více informací