Laborant/ka vývojové laboratoře

Stejně jako v jiných oborech i v úklidové chemii jde vývoj neustále kupředu a ani v tomto odvětví nelze ustrnout. Budeme rádi, když posílíte náš tým, který má za úkol trendy udržovat nebo je dokonce určovat.

Náplň práce:

  • spolupráce na vývoji čisticích a kosmetických produktů – příprava laboratorních vzorků
  • provádění testů účinnosti a stability
  • testování surovin pro jednotlivé aplikace, komunikace s dodavateli surovin
  • provádění vstupní a výstupní kontroly
  • vypracování technologických postupů pro zavedení produktů do výroby, evidence receptur, kalkulace
  • spolupráce při zavádění nových/inovovaných produktů do výroby
  • stanovení parametrů výstupní kontroly pro laboratoř kontroly kvality
  • základní orientace v chemické legislativě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického směru
  • znalost práce v laboratoři
  • práce na PC - Windows, MS Office, Outlook, internet
  • znalost AJ výhodou – zejména pro studijní účely, komunikace s dodavateli
  • organizační schopnosti
  • flexibilita, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, ochota se vzdělávat a odborně růst

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci ve stabilní české společnosti a přátelském pracovním kolektivu
  • kreativní práci s možností podílet se na vývoji nových produktů
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
  • možnost profesního a osobního růstu, zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, zaměstnaneckou slevu na výrobky, firemní akce atd.)

Písemnou žádost spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: zamestnani@cormen.cz  nebo na adresu: Personální oddělení,  CORMEN s.r.o., Průmyslová 1420, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem.

MAGDALÉNA PROKEŠOVÁ

Odborná poradkyně divize CLEANING

MILOŠ KLIMEŠ

Odborný garant pro GASTRO v Česku i na Slovensku