Nové kontakty CORMENu

7.12.2023

Nadpis má vlastně dvojí smysl. V zákaznickém servisu máme posilu a na webu jsme aktualizovali stránku kontaktů.

Představujeme Vám novou kolegyni Barboru Pličkovou, od příští rozesílky Vám budeme posílat zprávy z nové e-mailové adresy, a také jsme na webových stránkách inovovali sekci kontakty, kde nás nyní najdete ještě přehledněji podle toho, co potřebujete vyřešit.

Nové kontakty CORMENu

Barbora Pličková

Na pozici Key Account Manager a zároveň vedoucí zákaznického servisu vítáme Barboru Pličkovou, se kterou jste možná už mohli být v kontaktu ohledně bonusů nebo částečně i sdílení dat. Znovu rozbíhá náš facebook a celkově sociální sítě, které bude mít na starost.


Je možné, že se s Vámi setká on-line nebo osobně ohledně nových dohod o slevách na rok 2024.


Kdykoliv se na ni obraťte na telefonu +420 777 593 007 nebo e-mailu plickova@cormen.cz


 

 

Nová stránka kontakty

Stránka "kontakty" nyní obsahuje přehledný rozcestník, který Vám i koncovým zákazníkům pomůže zorientovat se v tom, na koho se obrátit s otázkou, připomínkou nebo problémem.

Nyní jednoduše požádáte o hygienický plán, školení nebo informace o stavu reklamací. Můžete oslovit naše odborné i obchodní poradce a dohodnout si spolujízdu ke klíčovým zákazníkům nebo získat přístupy do B2B rozhraní CORMENu.


 

 

Nový e-mail pro rozesílku newsletterů

Od příštího newsletteru budeme nově posílat veškeré informace z e-mailové adresy prodej.servis@cormen.cz, proto zvyšte pozornost a poprosíme sledovat i svůj spamový filtr. Nová adresa může způsobit vyšší míru doručení tam, tak ať Vám nic důležitého neunikne.

Inventura a provoz na konci roku

Obecně lze říci, že ke změnám provozu nedochází. Pouze z důvodu inventury se může stát, že zásilky objednané v pátek 8. 12. 2023 mohou mít 1-denní zpoždění při doručování. Věříme, že těchto případů bude co nejméně a prosíme Vás o trpělivost, pokud k tomu dojde.

V týdnu mezi Vánocemi a Novým rokem zůstane objednávková linka i sklad v běžném provozu. I zde však může v závislosti na dopravní společnosti dojít k 1-dennímu zpoždění při doručení.
Od ledna opět garantujeme standardní dodací lhůty.

MAGDALÉNA PROKEŠOVÁ

Odborná poradkyně divize CLEANING

MILOŠ KLIMEŠ

Odborný garant pro GASTRO v Česku i na Slovensku

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. více informací