CORMEN má své místo i na největší stavební výstavě v republice. Letos se zúčastníme výstavy FOR ARCH 2017 ve dnech 19. - 23. 9. 2017. Najdete nás na stánku 5B10c.

 

Pokud Vás překvapila účast profesionálního úklidu na stavebním veletrhu, nezapomeňte, že ve skutečnosti je to setkání dvou nejbližších oborů - co se postaví, musí se také uklízet a udržovat. Na jednom místě se objeví všechny povrchy, které je třeba udržovat v čistotě a my představíme to nejlepší z prostředků a metod jak na to.

Výstavu navštíví také celá řada architektů, kteří často vybírají také materiály, které se na stavbě použijí. Právě to je okamžik, kdy přichází ke slovu také úklid. Je totiž třeba zvolit správný materiál určený pro účel následného používání, navíc s ohledem na budoucí údržbu.  

Na výstavu přicházíme se třemi hlavními tématy:

Dávkovače a zásobníky - design na míru

Dávkovače a zásobníky - design na míru

Součástí každé budovy (domácnosti, firmy, veřejné stavby) jsou vždy toalety a umývárna. S tím souvisí také vybavení těchto místností. Kromě obkladů, baterií, sanitárního vybavení nebo zrcadel jsou nedílnou součástí i dávkovače a zásobníky. Dříve bývalo obvyklé, že dávkovače a zásobníky mají 2 - 3 základní barevné varianty. Nyní Vám dodáme dávkovač nebo zásobník v jakémkoliv odstínu vzorníku RAL. To znamená, že svoji koupelnu a umývárnu můžete doplnit vybavením dokonale sladěným s obkladem, který si vyberete.

Prohlédněte si vytipované koupelny s navrženými odstíny zásobníků a dávkovačů. Nyní máte neomezené možnosti v tvorbě designu Vašich koupelen a umýváren dopřejte si dokonalost ve funkci i vzhledu.

Projekt by v roce 2020 ukončen - nicméně v dávkovače a zásobníky v obvyklém vzhledu najdete v kategorii Zásobníky a dávkovače

Postavební úklid a impregnace

Postavební úklid a impregnace

Činnost, která se dělá na nové stavbě pouze jednou a právě proto je potřeba ji provést dokonale. Tím spíše, že všichni očekáváme, že zcela nová stavba bude také dokonale čistá. Není to však pravidlo a to umí CLEAMEN změnit. Profesionální řada čisticích prostředků prověřená úklidovými společnostmi i průmyslovými podniky u nás i v zahraničí  zajistí dokonalý postavební úklid i ochranu před příliš rychlým stárnutím povrchů. Díky tomu vypadá nová stavba pořád stejně dlouhou dobu.

Postavební úklid zajišťuje uvedení stavby do stavu "nová na první pohled" a zároveň je základem pro následnou údržbu. Nesprávně provedený postavební úklid může znamenat náročnější úklid v budoucnosti.  O tom jak nejlépe provést postavební úklid a udržet novostavbu snadno čistou jsme připravili celý článek.

Impregnace - nanesená po dobře provedeném postavebním úklidu chrání povrch před neúměrně rychlým zašpiněním a umožňuje výrazně jednodušší čištění oproti neimpregnovanému povrchu. Podrobným informacím o impregnaci  jsme věnovali celý článek.

Úklid bazénů a wellness

Profesionální sanitace bazénů a wellness

Jedna z nejnáročnějších oblastí úklidu vyžaduje účinné čisticí prostředky, správné vybavení a profesionální přístup. Díky ucelenému systému CLEAMEN a odborné podpoře produktových manažerů dokážeme nastavit úklid od samého počátku tak, aby si nový povrch zachoval své vlastnosti výrazně delší dobu než bylo dosud obvyklé. Dobře uklizené prostory bazénu jsou reprezentativní a hlavně je zajištěna vysoká hygienická úroveň provozu. Zkrátka nejdůležitější je čistota, která je vidět a CLEAMEN dokáže zajistit profesionální a pohodlný úklid, který návštěvníci aquacenter vysoce ocení. Jak? Přijdou znovu.

Připravili jsme pro Vás názorné video o tom, jak nejlépe udržovat prostory bazénů, wellness a obdobných provozů a k dispozici je Vám i náš odborný tým, prověřený celou řadou provedených realizací. Přečtěte si o profesionálním úklidu bazénů a wellness v pomocníkovi úklidu.

MAGDALÉNA PROKEŠOVÁ

Odborná poradkyně divize CLEANING pro Moravu

MILOŠ KLIMEŠ

Odborný garant pro GASTRO v Česku i na Slovensku

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. více informací