Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

logo isolda

IsoldaVývojČlánkyKde koupitDokumentyVidea

Krémy Isolda se těší velké oblibě na profesionálním trhu pracovní ochranné kosmetiky, kde řada zaměstnanců průmyslových podniků poptává možnost zakoupit své oblíbené krémy také domů. Chceme představit žádaný produkt široké veřejnosti, a tak jsme se rozhodli znovu využít televizní reklamy. Nyní bude značka Isolda provázet sportovní události a pořady na ČT4 Sport:

 

 

Tak jako celá řada českých sportovců je isolda šampionem ve své disciplíně – profesionální péči o ruce ať děláte cokoliv a proto jsme se rozhodli věnovat značce isolda vysílání na ČT4 Sport. V období od začáku srpna do konce září 2018 Vám isolda přinese celou řadu zajímavých sportovních přenosů. Tzv. „sponzorský vzkaz“ bude ČT4 Sport vysílat vždy před a po vybraných sportovních událostech, obvykle v odpoledních hodinách.

 Isolda v televizi na ČT4 SportMy sami rádi sportujeme, a proto jsme se rozhodli právě pro nejsledovanější sportovní televizní stanici v České republice.

Isolda je fair play hráč, respektuje své soupeře a díky síle aktivních látek, všestrannosti v účinku, rychlosti vývoje i přesnosti v tahu na branku je dokáže porazit v každém utkání. Od počátku své existence mají prodeje krémů isolda stoupající tendenci. Vyhledávání nových aktivních látek, šíře sortimentu krémů, originální design i skvělá práce obchodních partnerů, to vše jsou důvody, proč se značce tolik daří.

Značka isolda je dobře známá na průmyslovém trhu. Naši distributoři ocení, že za jejich prací stojí stabilní a dynamický partner, který jim vždy rád pomůže v obchodu a distribuci. Isoldu dnes prodává na 300 distribučních firem, které dodávají tisícům spotřebitelů z řad dělnických i administrativních pracovníků. Náročná klientela tak potvrzuje, že vývoj krémů i mýdel isolda jde správným směrem. Dobré jméno značky nyní ještě posílí reklamní spot vysílaný při významných sportovních událostech na ČT4.

Sledujte sportovní přenosy na ČT4 a fanděte s námi českým sportovcům ve všech odvětvích.
Vyberte si ten nejlepší krém pro Vás. Klikněte a dozvíte se více informací:

Fotka krému Isolda MěsíčekFotka krému Isolda Včelí voskFotka krému Isolda KeratinFotka krému Isolda Šalvěj s biotinemFotka krému Isolda LanolinFotka krému Isolda HeřmánekFotka krému Isolda Aloe VeraFotka krému Isolda konopí s pupalkouFotka krému Isolda OlivaHýčká vaše ruce, ať dělají cokoliv

Facebook