Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

FOGACE - sanitace vnitřních prostor pomocí dezinfekční mlhy


FOGACE - sanitace dezinfekční mlhou

CORMEN s.r.o. má zkušenosti se sanitací v potravinářské oblasti, kde pomocí produktů CLEAMEN řady 600 a 700 dezinfikuje předměty, povrchy i celé provozy za přísných hygienických podmínek. Nyní jsme se rozhodli rozšířit nabídku našich služeb o metodu FOGACE, kterou v potravinářství již používáme, i do jiných oblastí.

Co je FOGACE?

Fogace je rozprášení dezinfekční mlhy v prostoru.Jedná se o ultrazvukové mlžící systémy, které do uzavřené místnosti vpouští dezinfekční mlhu. Ta vyplní a vydezinfikuje celý uzavřený prostor. Dokážete tím vydezinfikovat i těžce přístupná místa. Mlha z ultrazvukového přístroje je oproti jiným systémům řádově 10x jemnější, její aerosol se snadněji odpařuje. Je studená a suchá, proto nedochází k nadměrnému zvlhčení prostoru a předmětů v něm umístěných. Je kompatibilní s výrobními zařízeními a elektronikou. Před FOGACÍ není nutné prostor (např. kancelář) vyklízet.Kde všude lze FOGACI provádět?

Fogace v jakémkoliv prostoruPrakticky ve všech prostorech, které lze uzavřít, aby z nich mlha neunikala. Na FOGACI máme několik přístrojů od malých po velké. Bez problémů lze vydezinfikovat interiéry automobilů, prostředků veřejné hromadné dopravy, kanceláře, jídelny, chodby, ale i velké provozy, výrobní haly a sklady. Použití systému FOGACE je rychlé, úsporné a velmi účinné. Výrazně snížíte nejen výskyt virů na provoze, ale i dalších mikroorganismů, jako jsou bakterie, plísně apod.Podrobnosti o službě fogaceCena FOGACE

FOGACI si můžete objednat jako službu na klíč, nebo si jen pronajmout přístroje a samotné dezinfikování provést po zaškolení sami. Ceník a podrobnosti najdete v přiloženém letáku:  

  

  

  

  

   

   

  

    

  

Miloš Klimeš
Miloš Klimeš
Odborný garant divize GASTRO
+420 725 588 962
manager.gastro@cormen.cz
Zobrazit QR    Vizitka vCard

Dotazy a objednávky FOGACE

Veškeré dotazy a objednávky této služby vyřizuje náš odborný garant s letitými zkušenostmi v oblasti sanitace Miloš Klimeš

Nabídněte svým zákazníkům tuto novou službu, vzhledem k očekávanému postupnému uvolňování bezpečnostních opatření bude zřejmě kladen ještě větší důraz na dezinfekci veřejných prostor.