Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Systém školení CORMEN

Součástí areálu společnosti CORMEN s.r.o. je také školicí středisko kde pořádáme pro zaměsnance úkidových firem i facility managery školení o profesionální údržbě povrchů, jejich ochraně (před předčasným opotřebením) a metodách, jakými obou cílů efektivně dosáhnout.

 

Školicí středisko CORMENProgram školení je vsouladu s certifikací Hospodářské komory a navazuje na informace, které jsou pro takovou certifikaci nezbytné. Každý pracovník, který absolvuje naše školení má tak zvýšené předpoklady ke splnění zkoušek pro certifikaci, které udílí Hospodářská komora České Republiky.

  

Důležité je vědět, že proškolený pracovníkprofesionální vystupování a tím pádem je spokojený i zákazník. Ten se pak rád vrací - objedná si znovu Vaše služby.

 

Vyberte si ze širokého programu školení vhodné téma i termín:

 

Produktové školení základní

Jste nováčkem profesionálním úklidu, nebo teprve poznáváte účinky výrobků společnosti CORMEN? Registrujte se na Základní produktové školení, kde představujeme řadu produktů CLEAMEN nově příchozím uživatelům. Ucelený systém produktů, dávkovací a aplikační techniky společně se správně zvoleným vybavením a metodou dávají dohromady jednoduchý způsob jak udržovat povrchy v čistotě a přitom vynaložit jen minimální nezbytné úsilí.

 

Termíny školení:Registrovat

22. 5. (středa)

10. 9. (úterý)

20. 11. (středa)

 

Oborové školení: bazény a wellness

Školení zaměřené na údržbu povrchů v prostředí s bazény,Školení - bazény a wellness saunami a dalšími relaxačními procedurami, které vyžaduje velmi odborný přístup. Odborně provedený úklid v této oblasti je totiž výrazně jednodušší pro zaměstnance, který úklid provádí a mnohem levnější pro zaměstnavatele. Zároveň se méně opotřebovává povrch samotný, který když je dobře chráněn, vydrží v dobré kondici déle než se očekávalo.

 

Termíny školení:Registrovat

20. 2.  (středa)

 

Oborové školení: Gastro

Gastronomciké provozy je třeba udržovat v obzvláště dokonalé Školení - sanitace gastro provozůčistotě. Jak na perfektní čistotu v restauraci, hotelu nebo závodních jídelnách se dozvíte na našem odborném školení. Registrujte se a získejte nový pohled na metodiku úklidu ve všech provozovnách.

 

Termíny školení:Registrovat

23. 10.  (středa)

 

Speciální úklidové práce

Školení se týká především preventivních úprav povrchů,Školení - speciální práce které vedou k prodloužení jejich životnosti, jako jsou pokládky polymerů nebo impregnací. Denní úklid takto ošetřených povrchů je pak jednodušší a tím i rychlejší a levnější.

 

Termíny školení:Registrovat

15. 5. (středa)