Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

 

Logo Gastro Professional

 

Nádobí linka Odstranění připálenin linka Mytí ploch linka Aplikační pomůcky a zařízení linka Kontakt

linka

 

Ucelená řada produktů určených pro údržbu čistoty a hygieny stravovacích provozů. Sám název nové řady GASTRO PROFESSIONAL napovídá, že se jedná o špičkové produkty s velmi nízkým dávkováním a mimořádně vysokými účinky. Tyto výrobky jsou určené především zákazníkům, kteří k produktům vyžadují odborné poradenství a servis. Společnost CORMEN proto poskytuje podporu formou poradce a technika, který pravidelně navštěvuje zákazníky, ať už distributory, či jejich koncové zákazníky, a na místě řeší případné požadavky či poradenství v oblasti mytí nádobí a sanitací v kuchyňských provozech.

 

NÁDOBÍ

Část stravovacího provozu, která je velmi důležitá z hlediska vizuálního (nedostatky v hygieně nádobí jsou vidět na první pohled) a především kvůli nezávadnosti pokrmu. Jakmile je nádobí dokonale umyté, nemusí se ani strávníci, ani provozovatelé obávat žádného druhu obtíží. Následující skupina produktů zajišťuje perfektní čistotu nádobí a odborní poradci systému Gastro Professional zase dbají na přesné dodržování postupů a správné praxe HACCP.

 

Strojní mytí nádobí

 

GP strojní mytí nádobí

Bezfosfátový, tekutý mycí prostředek, určený pro všechny typy profesionálních myček nádobí a skla. Výrobek je nutné používat vždy v kombinaci s Cleamenem Gastro Professional Strojní oplach nádobí. Nepoužívejte na nádobí z barevných kovů a hliníku.

 

Velikost Kód výrobku
6 kg VCGSM060099
12 kg VCGSM120099
24 kg VCGSM240099
240 kg VCGSM924099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

Strojní oplach nádobí

 

GP strojní oplach nádobí

Tekutý oplachový a lešticí prostředek pro profesionální myčky nádobí a skla. Je vhodný jako druhá fáze po prostředku CLEAMEN Gastro Professional Strojní mytí nádobí. Připojte k dávkovacímu čerpadlu myčky.

 

Velikost Kód výrobku
5 l VCGSO050099
10 l VCGSO100099
20 l VCGSO200099
200 l VCGSO920099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

 

GP strojní mytí nádobí PLUS

Strojní mytí nádobíTekutý bezfosfátový, mycí prostředek, určený pro všechny typy profesionálních myček nádobí. Výrobek je nutné používat vždy v kombinaci s Cleamenem Gastro Professional Neutrální strojní oplach nádobí. Vyšší účinnost prostředku se projeví zejména při odstraňování mastnoty a skvrn od kávy a čaje. Prostředek je vhodný do tunelových myček nádobí a myček černého nádobí. Nepoužívat na nádobí z barevných kovů a hliníku.

 

Velikost Kód výrobku
6 kg VCGSP060099
12 kg VCGSP120099
24 kg VCGSP240099
240 kg VCGSP924099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

Strojní oplach nádobí PLUS

 

GP Neutrální strojní oplach nádobí PLUS

Tekutý, vysoce koncentrovaný, oplachový a lešticí prostředek pro profesionální myčky nádobí a skla s automatickým dávkováním. Zamezuje tvorbě stop po minerálních usazeninách, odstraňuje zbytky nečistot na mytém nádobí a dodává nádobí lesklý vzhled. Je vhodný jako druhá fáze po mytí nádobí, po prostředcích Gastro professional strojní mytí nádobí PLUS, které obsahují aktivní chlór. Pro strojní oplach s automatickým dávkováním nastavte dávkovací čerpadlo dle naměřené tvrdosti vody a dle provozních podmínek v rozmezí 0,2 – 1 g/l vody.

 

Velikost Kód výrobku
10 l VCGSO100099
20 l VCGSO200099
200 l VCGSO920099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

Tabletová sůl

 

CLEAMEN Tabletová sůl

Prostředek na snížení tvrdosti vody. Dávkuje se do změkčovačů vody. Při nízké tvrdosti vody není nutné dávkovat velké množství mycích a oplachových prostředků. Dlouhodobé používání a správná regulace tvrdosti vody přináší významné úspory chemikálií a tím šetří životní prostředí.

 

Velikost Kód výrobku
10 kg VC233100099
25 kg VCGTS250099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

Ruční mytí nádobí

 

GP Ruční mytí nádobí

Vysoce koncentrovaný neutrální tekutý čisticí přípravek pro profesionální ruční mytí nádobí. Nezanechává na nádobí tzv. pachové stopy, protože neobsahuje žádné parfémové složky a barviva. Je velmi účinný proti mastnotě a zaschlým zbytkům jídla a je spolehlivý i při mytí černého nádobí. V talířových testech dosáhl vysokého hodnocení. Používá se také k odmašťování veškerých povrchů v potravinářském průmyslu a ve velkých stravovacích provozech.

 

Velikost Kód výrobku
1 l VCGRN010099
5 l VCGRN050099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

Odvápňovač plocha a technologií

 

GP Odvápňovač plocha a technologií

Prostředek určený k odvápňování nerezových zařízení jako jsou myčky nádobí, pračky, konvektomaty, varné konvice, varné nádoby, napařovače a nerezové plochy v kuchyních. Odvápňovač beze zbytku likviduje problémové usazeniny a zanechává tyto plochy čisté. Díky svému složení nenarušuje kovové povrchy. Na odvápňování myček, praček a podobně nařeďte do přístroje prostředek podle návodu k použití daného přístroje s vodou. Běžné množství je 2–5% roztok v závislosti na míře zavápnění. Nechejte projít mycím procesem s důkladným oplachem. Malé předměty ponořte do roztoku v poměru 200 – 300 ml do 1 litru vody, nechejte působit asi 10 minut a mechanicky, pomocí kartáče nebo padu, odstraňte vzniklé nánosy a skvrny. Předměty pak dobře několikrát opláchněte čistou vodou a osušte. Na velké plochy aplikujte odvápňovač pomocí zpěňovače, zředěný v poměru 200 – 300 ml do 1 litru vody, přímo na povrch a nechejte působit asi 30 minut. Uvolněné nečistoty odstraňte mopem nebo pomocí červeného padu a nakonec vše dobře opláchněte vodou a osušte.

 

Velikost Kód výrobku
6 kg VCGOT060099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

 

ODSTRANĚNÍ PŘIPÁLENIN

Trendem poslední doby jsou také restaurace a jídelny, kde může každý zákazník vidět jak se jeho pokrm připravuje. Pokud je k tomu zapotřebí konvektomat, trouba nebo gril, nemusí to být vždy reprezentativní pohled. Proto je velmi důležité i tato zařízení udržovat v dokonalé čistotě (a to samozřejmě i když vidět nejsou). Odstranit připáleniny je s produkty Gastro Professional velmi snadné.

 

GP trouby grily

Trouby, grilyTekutý prostředek k přímému použití na odstraňování připálenin z trub, grilů a digestoří. Nepoužívat na hliník a materiály neodolné alkáliím. Není šetrný ke konvektomatům. Aplikujte pomocí rozprašovače. 

 

Velikost Kód výrobku
1,1 kg VCGTG010099
5,5 kg VCGTG050099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

 

GP konvektomaty

KonvektomatyTekutý prostředek k přímému použití na odstraňování připálenin z konvektomatů. Lze použít i na lehké připáleniny u sporáků, grilů, fritéz. Nepoužívat na hliník a materiály neodolné alkáliím.

 

Velikost Kód výrobku
5,5 kg VCGKO050099

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

GP oplach konvektomatů

Oplach konvektomatůProstředek je vhodný k přímému použití a je určen k napojení na automatické dávkovače. Zajišťuje neutralizaci mycího prostředku a podporuje sušení.Dávkování: dle nastavení dávkovače konvektomatu a zvoleného programu aplikace: neředěný prostředek připojte k systému konvektomatu, který je nedílnou součástí stroje, vždy do vstupu pro „OPLACHOVACÍ PROSTŘEDEK“ v souladu s jeho návodem k použití. Prostředek je biologicky rozložitelný.

 

Velikost Kód výrobku
5 kg VCGOK050099

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

 

 

MYTÍ PLOCH

Silná mastnota

 

GP Silná mastnota

Vysoce pěnivý alkalický prostředek účinný zejména proti usazeným mastnotám. Na čištěné plochy naneste pomocí pěnového rozprašovače slabou vrstvu pěny, rozetřete kartáčem nebo houbičkou a nechejte chvíli působit. Potom za současného mechanického působení opláchněte vodou. V případě silného znečištění proces několikrát opakujte. Na čištění podlahových ploch nařeďte prostředek do vědra a plochu systematicky vytřete. Na silně znečištěná místa nastříkejte před stíráním koncentrát a nečistoty uvolněte padem nebo kartáčem. Přípravek není parfémovaný.

 

Velikost Kód výrobku
1 l VCGMS010099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

Silná mastnota

 

GP Silná mastnota komplex

Vysoce alkalický koncentrovaný čisticí pěnový prostředek bez dezinfekce, který se vyznačuje velmi dobrou čistící schopností. Obsahuje louhy, tenzidy, zpěňovací a komplexotvorné látky. Je vhodný jak pro ruční mytí, tak i pro napěňovací zařízení a pro automatické čistící systémy. Velmi dobře odstraňuje organické nečistoty z různých ploch odolných alkáliím. Spolehlivě odstraňuje nečistoty i z velmi zašpiněných podlah. Je použitelný pro všechny typy potravinářských provozů a provozoven stravovacích služeb.

 

Velikost Kód výrobku
5 kg VCGMK050099

 

Bezpečnostní list

Technický list

 

linka

 

 

Nerezové plochy

 

GP Nerezové plochy

Přípravek slouží jako leštěnka nerezu. Plochy musí být předem zbaveny nečistot a mastnoty. Neředěný prostředek nastříkejte rozprašovačem ve velmi malém množství na čisticí utěrku. Dobře jej vetřete do povrchu a suchou utěrkou tyto plochy přeleštěte, dosáhnete tak dokonalého lesklého vzhledu.

 

Velikost Kód výrobku
1 l VCGNP010099

   

  

Bezpečnostní list

Technický list

linka

 

 

APLIKAČNÍ POMŮCKY A ZAŘÍZENÍ

 

ECOMIX Dual 14 l / min.

 

GP aplikační láhev 1 l - bílá

Sada aplikačních lahví 1 l je určena k odlévání z kanystrů, přípravě a distribuci roztoků profesionálních čisticích prostředků Gastro Professional. Kromě 12 ks lahví obsahuje sadu etiket k popisu obsahu a určení prostředků, lihový fix a krycí folii, která zabrání smytí popisu. K této sadě je možno dokoupit různé dávkovací a aplikační pomůcky.

 

Velikost Kód výrobku
12 ks VAC08001298

linka

 

 

Aplikační láhev 500 ml

 

Aplikační láhev 500 ml

Sada aplikačních lahví 500 l je určena k odlévání z kanystrů, přípravě a distribuci roztoků profesionálních čisticích prostředků Gastro Professional. Kromě 12 ks lahví obsahuje sadu etiket k popisu obsahu a určení prostředků, lihový fix a krycí folii, která zabrání smytí popisu. K této sadě je možno dokoupit různé dávkovací a aplikační pomůcky.

 

Velikost Kód výrobku
12 ks VAC07001299

linka

 

 

Dávkovací pumpa 2 ml

 

Dávkovací pumpa 2 ml

Dávkovací pumpa slouží k přesnému dávkování malých dávek koncentrovaných čisticích prostředků. Dávkovací hlavice je vybavena otočným uzávěrem. Je příbalem kartonového balení vybraných prostředků Cleamen. Samostatně se prodává v balení po 12 ks.

 

Velikost Kód výrobku
12 ks VAC06001299

linka

 

 

Rozprašovač

 

Rozprašovač 12 ks

Rozprašovač slouží pro dávkování čisticího prostředku ve formě jemného aerosolu. Je součástí balení vybraných produktů Cleamen. Dávkovač obsahuje otočnou trysku se zámkem, lze jej proto využít i při přepravě. Čisticí prostředek je při aplikaci dobře rozprostřen na ploše i v prostoru. Samostatně se prodává v balení po 12 ks.

 

Velikost Kód výrobku
12 ks VAA03001299

linka

 

 

Pěnič 12 ks

 

Pěnič 12 ks

Pěnič slouží pro dávkování čisticího prostředku ve formě bohaté pěny, je součástí balení vybraných produktů Cleamen. Omezuje dusivý zápach chemikálií. Dávkovač obsahuje otočnou trysku se zámkem, lze jej proto využít i při přepravě. Zpěňovače se prodávají v balení, které obsahuje 12 ks.

 

Velikost Kód výrobku
12 ks VAA04001299

linka

 

 

Univerzální rozprašovač 12 ks

 

Univerzální rozprašovač 12 ks

Je součástí balení vybraných produktů Cleamen. Pěna se vytváří při nastavení sítka před trysku, což doporučujeme při aplikaci koncentrovaných čisticích prostředků, které vytváří pěnu. Naopak při aplikaci prostředků, které pěnu nevytváří, je nutno pro správnou funkci sítko odklopit.Dávkovač obsahuje otočnou trysku se zámkem, lze jej proto využít i při přepravě. Samostatně se prodává v balení po 12 ks.

 

Velikost Kód výrobku
12 ks VAA02001299

linka

 

 

Dávkovací uzávěr 6 ks

 

Dávkovací uzávěr 6 ks

Na odměrném válci ne natištěna stupnice aby byla vidět ještě lépe než vlisované rysky. Je vybaven uzávěrem proti vylití a je ho možné použít i při přepravě (s výjimkou produktů, které vyžadují bezpečnostní uzávěr - odolný otevření dětmi). Umožňuje dávkovat od 5 do 20 ml, stupnice je rozdělena po 5 ml. Horní část nátokové hadičky je uzpůsobena tak, aby nedošlo k potřísnění rukou nebo obličeje uživatele čisticím prostředkem.

 

Velikost Kód výrobku
6 ks VAC02000699

linka

 

 

Tlakový rozprašovač - generální

 

Tlakový rozprašovač - generální

Používá se pro nanášení čisticího roztoku rozprachem na větší plochy 2–50 m2. Je určen pro čisticí roztoky neutrální nebo alkalické povahy. Obsah nádoby je 1,05 l, pracuje při maximálním tlaku 3 bar. Je vybaven odvzdušňovacím ventilem. Tryska s kuželovým paprskem má možnost seřízení produ.

 

Velikost Kód výrobku
1 ks VC925000199

linka

 

 

Tlakový zpěňovač generální

 

Tlakový zpěňovač generální

Tlakový ruční zpěňovač slouží pro rychlé nanášení čisticího prostředku na čištěné plochy ve formě pěny. Dodává se v provedenína alkalické chemické čisticí roztoky (generální) s těsněním typu EPDM. Je vybaven plochou tryskou se zpěňovacím zařízením. Efektivní obsah nádoby je 1,5 l, maximální doporučený obsah náplně je 1000 ml roztoku.

 

Velikost Kód výrobku
1 ks VAA05001599

linka

 

ECOMIX Dual 4 l / min.

 

ECOMIX CT DUAL 2x láhev 4L/min.

Směšovací zařízení pro plnění lahví mycím roztokem

ECOMIX je unikátní systém pro ředění chemie. Je připojen na vodu a produkt, stiskem tlačítka začne do láhve, dřezu nebo kbelíku vytékat hotový pracovní roztok ve Vámi požadované koncentraci. Poměr ředění vody s chemií se nastavuje natočením prstence ředění a to přehledně a bez použití nářadí.

Průtok vody 4L/min pro plnění lahví rozprašovače.

Systém ECOMIX nasává chemii z kanystru jakékoliv velikosti.

 

Velikost Kód výrobku
1 ks ZAI07000496

linka

 

 

ECOMIX Dual 14 l / min.

 

ECOMIX CT DUAL 2x vědro 14L/min.

Směšovací zařízení pro plnění věder a nádrží mycích strojů mycím roztokem.

ECOMIX je unikátní systém pro ředění chemie. Je připojen na vodu a produkt, stiskem tlačítka začne do láhve, dřezu nebo kbelíku vytékat hotový pracovní roztok ve Vámi požadované koncentraci. Poměr ředění vody s chemií se nastavuje natočením prstence ředění a to přehledně a bez použití nářadí.

Průtok vody 14L/min pro plnění plnění dřezů a kbelíků a podlahových mycích strojů.

Systém ECOMIX nasává chemii z kanystru jakékoliv velikosti.

 

Velikost Kód výrobku
1 ks ZAI07001497

linka

 

 

ECOMIX Dual 4 l / 14 l / min.

 

ECOMIX CT DUAL na vědro a láhev

Směšovací zařízení pro plnění věder, mycích podlahových strojů i lahví mycím roztokem.

ECOMIX je unikátní systém pro ředění chemie. Je připojen na vodu a produkt, stiskem tlačítka začne do láhve, dřezu nebo kbelíku vytékat hotový pracovní roztok ve Vámi požadované koncentraci. Poměr ředění vody s chemií se nastavuje natočením prstence ředění a to přehledně a bez použití nářadí.

Průtok vody 14L/min pro plnění plnění dřezů a kbelíků a podlahových mycích strojů.

Systém ECOMIX nasává chemii z kanystru jakékoliv velikosti.

 

Velikost Kód výrobku
1 ks ZAI07001498

linka

 

 

ECOMIX Standart 4 l/min.

 

ECOMIX směšovač na plnění lahví 4L/min

Směšovací zařízení pro plnění lahví mycím roztokem.

ECOMIX je unikátní systém pro ředění chemie. Je připojen na vodu a produkt, stiskem tlačítka začne do láhve, dřezu nebo kbelíku vytékat hotový pracovní roztok ve Vámi požadované koncentraci. Poměr ředění vody s chemií se nastavuje natočením prstence ředění a to přehledně a bez použití nářadí.

Průtok vody 4L/min pro plnění lahví rozprašovače.

Systém ECOMIX nasává chemii z kanystru jakékoliv velikosti.

 

Velikost Kód výrobku
1 ks ZAI07000499

linka

 

 

ECOMIX Standart 14 l/min.

 

ECOMIX směšovač na plnění věder 14L/min

Směšovací zařízení pro plnění věder a nádrží mycích strojů mycím roztokem.

ECOMIX je unikátní systém pro ředění chemie. Je připojen na vodu a produkt, stiskem tlačítka začne do láhve, dřezu nebo kbelíku vytékat hotový pracovní roztok ve Vámi požadované koncentraci. Poměr ředění vody s chemií se nastavuje natočením prstence ředění a to přehledně a bez použití nářadí.

Průtok vody 14L/min pro plnění plnění dřezů a kbelíků a podlahových mycích strojů..

Systém ECOMIX nasává chemii z kanystru jakékoliv velikosti.

 

Velikost Kód výrobku
1 ks ZAI07001499

linka

 

 

 

KONTAKT

Veškeré podrobné informace a odborný servis Vám poskytnou a zajistí náš odborný poradce:

  

Miloš Klimeš

Miloš Klimeš

Tel: +420 725 588 962

E-mail: 

manager.gastro@cormen.cz