Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

CORMEN podporuje sport


ISOFA na ČT Sport při mistrovství ČR v motoskijöringu

Příznivcům motoristických sportů nepochybně neunikl také seriál závodů mistrovství České republiky v motoskijöringu Orion-Shiva KTM CUP 2019. Sport ve kterém motokrosový jezdec táhne na laně lyžaře zaujme i fanoušky z řad jiných sprotovních odvětví.

Závod plný adrenalinu, rychlých změn v pořadí a napínavých finišů se těší také  pozornosti ČT Sport.

V obou závodech, které zatím proběhly v Klášterci (20. 1.) a v Rudníku (27. 1.) se na slušně hodnoceném 5. místě umístila také posádka týmu SK DRAK Dalečín ve složení Miloš Dvořák a Marek Buřvald, kterou podporuje také značka profi tekutých mycích past ISOFA.

Bohužel jednotlivé navazující podniky seriálu (v Dalečíně a v Letohradu) jsou kvůli nepříznivému počasí zatím postupně rušeny a my se těšíme, že se Dalečínští motoskijöristé znovu skvěle předvedou.

Další fotky ze závodů:

Isofa Skijöring 1Isofa Skijöring 3Isofa Skijöring 2

 Zdroj všech fotografií: iVisílání ČT

 

CLEAMEN fandí českému sportu

Čeští sportovci mají dalšího profesionálního fanouška. Čistý obraz při těch nejzajímavějších sportovních přenosech Vám na přelomu roku 2018 a 2019 přinesl CLEAMEN.

Na ČT Sport CLEAMEN doprovodil takové události jako Liga národů UEFA, světový pohár v biatlonu, rychlobruslení nebo v alpském lyžování a také např. mistrovství světa v cyklokrosu.

Samozřejmostí jsou i pravidelné pořady, jako jsou Dohráno, Sportovní zprávy nebo Hokej den po té.

Sledujte sportovní přenosy na ČT4 a fanděte s námi českým sportovcům ve všech odvětvích.