Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

CormenTOUR Expo 2017

CormenTOUR Expo 2017Každý rok pořádáme prezentaci novinek pro naše obchodní partnery a zákazníky nazvanou CormenTOUR. Letos jsme představili všechny novinky v rámci CormenTOUR Expo 2017 formou kontraktačního veletrhu pro naše distributory a jejich zákazníky. Expozice určená odborné veřejnosti z oblasti úklidu, facility managementu a péče o pokožku rukou se konala 23. 5. 2017 v hotelu Avanti v Brně a 25. 5. 2017 v hotelu Aquapalace v Praze.

Dosavadní průběh CormenTOUR jsme organizovali jako školení, prezentaci inspirovanou největšími světovými rétory jako byl Steve Jobs nebo Elon Musk. Úspěšné představení zachovalo vždy skvělý dojem. Výhody nového veletržního uspořádání spatřujeme především v následujících skutečnostech

Individuální přístup

CormenTOUR Expo 2017Výstavní expozice umožňuje si pohovořit o tom, co Vás zajímá s odborníkem, který se věnuje jenom Vám. Díky možnosti přijít ke stánku na určité téma, si sami vyberete, co Vás skutečně zajímá a produktový manažer Vám vysvětlí problematiku z Vašeho úhlu pohledu. Sami si tak určíte, které informace chcete slyšet a svůj čas využijete nejefektivnějším způsobem.

 

Časová nezávislost

Máte hodně pracovních povinností, nebo jedete z daleka? Přijeďte v době, kdy se Vám to nejvíce hodí. CormenTOUR Expo je tu pro Vás od 9:00 do 17:00. Po celou dobu je pro Vás připravený tým odborníků a produktových manažerů, kteří Vám kdykoliv poskytnou veškeré informace, pro které jste si přijeli a o nic důležitého nepřijdete.

Více prostoru pro všechna témata

Při přípravě prezentací CormenTOUR jsme v minulosti museli často škrtat a zkracovat program na délku vhodnou pro školení organizované školním až divadelním způsobem. Nyní máme dostatek prostoru představit všechno a nemusíme volit důležitější témata. Tím pádem si vždy přijdete na své a dozvíte se to, co Vás opravdu zajímá.

 

Témata

Představili jsme nový design krémů isolda, který prochází změnou sice neplánovanou, ale s výsledkem o to zajímavějším, produkty nového systému "mix BAG", které přinášejí úspory zejména v logistice a péči o životní prostředí, kompletní péči o pisoáry pomocí čističů, sítek i enzymů, vyberte si vždy to nejlepší pro čistotu na toaletách. Spolehlivé dávkovače tekutých a pěnových mýdel a zásobníky na papírové ručníky a toaletní papíry v podobě tradiční i ve výjimečném designu pro ty nejnáročnější zákazníky. Mytí rukou není banalita a mycí suspenze isofa si dokážou poradit s nejnáročnějšími nečistotami.

 

mix BAG

nový systém výrobků, které šetří především logistiku a náklady na skladování. Naředěním a promícháním sáčku získáte plnohodnotný produkt pro použití stejným způsobem jako jeho alternativa plněná do kanystrů nebo lahví, tedy dávovat do vědra pro mytí podlah, na mycí houbu na mytí nádobí nebo dolévat do dávkovače tekutého mýdla.

Více o tématu 

CormenTOUR Expo 2017

Produkty pro pákové dávkovače

Horkou novinkou jsou produkty pro pákové dávkovače, často využívané např. v nemocnicích, domovech s pečovatelskou službou nebo potravinářství. Používat se dají také samostatně s odolnou pumpou. Dosavadní sortiment těchto produktů budeme nadále rozšiřovat a to o pěnová mýdla a produkty biocidní povahy.

Více o tématu 

Pomocník úklidu

Ve chvíli, kdy člověk nejvíce potřebuje poradit je dobré mít odborníky vždy po ruce. Aplikace pro telefony a zařízení s operačním systémem Android Vám umožňuje nosit tým odborníků neustále v kapse a zeptat se jich kdykoliv potřebujete na všechna témata ohledně úklidu, dobré rady odborníka nebo tipy a triky. Pomocník úklidu je nyní ke stažení na Google Play.

 

Designové dávkovače

Na trhu se běžně vyskytují dávkovače a zásobníky v několika barevných variantách. Nejobvyklejší bílá, různé odstíny transparentní nebo pokovené varianty. Zákazníkům tento výběr dosud stačil, protože nevěděli, že mohou dostat i dávkovač se zcela unikátním designem téměř neomezeného množství vzorů a barev. Chvíli se zastavte a představte si, jak může vypadat Vaše koupelna, umývárna nebo toaleta v případě, že budete mít neobyčejný dávkovač nebo zásobník.

 Designové zásobníky

Nové krémy isolda

Každá změna designu přináší nové možnosti prodeje, protože osloví vždy nové zákazníky. Krémy isolda právě prochází inovací svého vhledu a budí tak zaslouženou pozornost. Oblíbené pracovní krémy se tak dostávají do povědomí další odborné veřejnosti z řad průmyslových podniků a administrativních center. Vysoký podíl přírodních olejů a aktivníchl látek z bylin přesvědčí každého, komu záleží na kvalitě a očekává vysokou úroveň účinku.

isolda

isofa

Kvalita mycích past a tekutých abrazivních mýdel (suspenzí) prověřená v nejnáročnějších odvětvích průmyslu láká profesionály všech oborů. Sortiment produktů rozdělených podle účinku různé druhy nečistot je zárukou čistých rukou po každé opravdové dřině. S následnou péčí krémů isolda je zaručeno, že Vám půjde práce stále pěkně od ruky.

isofa

CLEAMEN

CormenTOUR Expo 2017

Značka profesionálních mycích prostředků s největší frekvencí dílčích i zásadních inovací, která zajišťuje hygienu každého povrchu znečištěného všemi druhy nečistot. Od obvyklých čističů pro denní použití po vysoce specializované přípravky pro výjimečné případy je CLEAMEN neodmyslitelným partnerem všech profesionálů v úklidu a facility managementu.

CLEAMEN

Systém vratných obalů

Účinně uklízet a přitom myslet na životní prostředí se dá jednoduše spojit. Jednou z největších zátěží životního prostředí jsou obaly, které se po spotřebování mycího prostředku stávají odpadem. Cestou jak výrazně snížit dopad spotřeby tohoto druhu výrobků je plnění do vratných obalů. CORMEN s.r.o. má zavedený systém pro vratné obaly 10 a 20 litrů. Již nyní jsme ušetřili množství obalového materiálu v řádech tun a v tomto trendu budeme nadále pokračovat. Pro spotřebitele představuje tento systém obrovskou výhodu v podobě výrazně nižších starostí s likvidací obalových materiálů.

 Více o vratných obalech

CormenTOUR Expo 2017

Přednáška

Součástí CormenTOUR Expo 2017 byla také odborná přednáška Mgr. Jana Strejčka na téma "Sanitace potravinářských provozů", která se těšila velké oblibě na obou místech. Plný přednáškový sál je pro nás signálem, že součástí CormenTOUR musí odborné přednášky rozhodně zůstat.

 

 

 

Děkujeme za Vaši návštěvu CormenTOUR Expo 2017!

 

Jestli existuje cokoliv, co je potřeba na CormenTOUR zlepšit, prosím vyplňte tento anonymní dotazník, který zabere nejvýše 5 minut času a jeho výsledky jsou poskytnuty výhradně vedení společnosti.

Prohlédněte si také obsah předchozích ročníků:

CormenTOUR 2016