Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

DEZINFEKCE RUKOU

Nové dezinfekce na ruce

Po vyřešení legislativních povinností uvalených nově na biocidní přípravky určené na lidskou pokožku Vám představujeme nové dezinfekční prostředky na ruce. Tyto přípravky jsou vyvinuty ve spolupráci s předními evropskými odborníky v oboru a splňují tak požadavky potravinářských i zdravotnických provozů na spektrum účinku, pohodlí při použití i dermální snášenlivost.

Tři nové výrobky tak doplňují široký sortiment pracovní ochranné kosmetiky, zejména řady Medispender - která je pro provozy se zvýšenou potřebou dokonalé hygieny cíleně určena:

 

Disinfection skin liquid

Disinfection SKIN Liquid 500 ml MEDISPENDERTekutá forma dezinfekce na ruce určená pro dávkovače v nemocnicích, potravinářském průmyslu i HoReCa segmentu.  Používá se pro dezinfekci rukou umytých mýdlem. Dávku přípravku vmasírujte do pokožky dokud nejsou ruce suché.

Spektrum účinku

Baktericidní

Fungicidní

Tuberkulocidní

Mykobaktericidní

Účinný na MRSA

Plně virucidní dle EN 14476

 

 

Disinfection soap

Disinfection SOAP - MEDISPENDER 500 ml Tekuté dezinfekční mýdlo pro dávkovače CN a hygienickou dezinfekci pokožky rukou. Používejte pro mytí rukou v potravinářských a zdravotnických provozovnách. Je nutné dodržet doporučenou dobu mytí rukou (pro dostatečnou expozici pokožky k přípravku) a správný postup.

Spektrum účinku

Baktericidní

Fungicidní včetně salmonel a listerií

Účinný na MRSA

Omezeně virucidní (BVDV, Vaccinia, HBV, HIV, SV40 + Norovirus)

 

 

 

Disinfection SKIN liquid - MEDISPENDER 500 ml Disinfection SKIN Liquid 5 lDisinfecion SOAP MEDISPENDER 500 mlDisinfection SOAP CLICK&GO! 500 mlDisinfection SOAP 5 l

Disinfection SKIN Liquid 500 ml - MEDISPENDER Disinfection SKIN Liquid 5 l Disinfection SOAP 500 ml - MEDISPENDER Disinfection SOAP 500 ml - CLICK&GO! Disinfection SOAP 5 l