Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Nový systém výrobků MEDISPENDER

Nový systém výrobků MEDISPENSERProvozy jako jsou nemocnice, veřejné budovy, domovy s pečovatelskou službou nebo také potravinářství potřebují dávkovač, který se bude snadno ovládat loktem (z hygienických důvodů). Do sortimentu jsme nyní zařadili dávkovač odpovídající požadavkům nejnáročnějších segmentů trhu a zavedli systém výrobků pro tento typ dávkovačů. Celý systém jsme pojmenovali MEDISPENDER a obsahuje pákový dávkovač, dávkovací pumpu a především již nyní široký sortiment výrobků, který budeme nadále rozšiřovat. Celý systém tak obsáhne všechny produkty vhodné a potřebné v provozech se zvýšenou potřebou péče o hygienu rukou.

Lahve o objemu 500 ml je možné vložit do většiny pákových dávkovačů na trhu, nebo se mohou použít i samostatně s dávkovací pumpou. Sortiment výrobků systému MEDISPENDER nyní zahrnuje krémy a mýdla isolda a v současné době probíhá také zavedení biocidních přípravků pro dezinfekci pokožky. 

Etiketa výrobků MEDISPENDER je přizpůsobena tak, aby použití jednotlivých přípravků bylo co nejjednodušší. To znamená, že obsahuje také velký nápis co je uvnitř lahve. Natočením etikety nápisem dopředu (do průhledného okna dávkovače) se každému uživateli usnadní rozhodování, který přípravek si má nadávkovat. Velkým nápisem je jednoznačně rozlišeno tekuté mýdlo, krém nebo dezinfekce rukou. Tím je zajištěno také správné používání přípravků a zachování nejvyšší úrovně hygieny rukou v každém provozu.

Do sortimentu produktů MEDISPENDER přibyli v polovině listopadu také dezinfekce na ruce.

 

Podívejte se na sortiment výrobků vhodných do pákových dávkovačů. Jeho šíře tím zdaleka nekončí:

 

isolda zelené jablko s avokádovým mlékem 500 ml - MEDISPENDER isolda aloe vera s panthenolem 500 ml - MEDISPENDER isolda včelí vosk a mateřídouškou 500 ml - MEDISPENDER isolda NEUTRAL tekuté mýdlo bez barviv a parfému 500 ml - MEDISPENDER isolda tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 500 ml - MEDISPENDER Disinfection SOAP 500 ml - MEDISPENDER Disinfection SKIN Liquid 500 ml - MEDISPENDER

 

 

CN pákový dávkovač 500 ml - MEDISPENDER

Výrobky systému MEDISPENDER jsou vhodné do většiny pákových dávkovačů dostupných na trhu. Etikety výrobků určených pro tyto dávkovače obsahují velký přehledný nápis co je uvnitř, takže každý uživatel snadno rozpozná co má kdy použít k hygieně rukou.

 

K dispozici tak má běžné tekuté mýdlo, neutrální mýdlo bez barviv a parfémů, které ocení zejména v potravinářství a také mýdlo s antibakteirální přísadou, které se hodí například do veřejných prostor.

 

V krátké době k nim přibudou také biocidní přípravky pro péči o ruce ve zdravotnictví a to alkoholová dezinfekce na ruce a také dezinfekční mýdlo. Tyto přípravky jsou určeny především pro dávkování právě v pákových dávkovačích.Dávkovací pumpa MEDISPENDER

 

Druhou možností jsou také odolné dávkovací pumpy MEDISPENDER, které se šroubují přímo na hrdlo lahve: