Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

ISSA INTERCLEAN Amsterdam 2016

ISSA INTERCLEAN Amsterdam 2016 logospolečnost CORMEN s.r.o. se účastní také mezinárodních výstav, včetně největší světové výstavy v oboru úklidu a hygieny ISSA INTERCLEAN v Amsterdamu.

Tentokrát se chystáme ušetřit Váš čas. A jak toho chceme dosáhnout?

 

Wet wipes CLEAMENVlhčené utěrky

Neexistuje rychlejší úklid podlah. Díky praktickému opasku máte veškeré úklidové vybavení okamžitě při sobě, aniž byste s sebou museli mít úklidový vozík, máčet a ždímat mopy a připravovat mycí roztok.

Jednoduše vytáhněte čistou vlhčenou utěrku, připevněte ji na obratný držák s teleskopickou rukojetí a můžete pohodlně začít. Jakmile je utěrka již špinavá, sejměte ji z držáku a uložte do kapsy opasku určené na špinavé utěrky.

Podívejte se na celý sortiment přípravků CLEAMEN v provedení vlhčených utěrek.

MicrosetMikroset

Jak je název krátký, tak je výstižný, šetříme Váš čas i skladovací prostor. Potřebujete rychle uklidit malé nebo středně velké plochy v kanceláři, dílně nebo malé provozovně?

Mikroset obsahuje 10 pracovních roztoků pro úklid i když nezabere více místa než 2 lahve. Krabice obsahuje láhev k ředění a 10 dávek koncentrovaného čisticího prostředku. Lahev naplňte vodou a přidejte obsah jedné lahvičky koncentrátu. Tak získáte účinný mycí roztok pro rychlý úklid pevných ploch.

Koncentráty v sáčcíchKoncentrované přípravky v sáčcích

Jednoznačně šetří logistiku a náklady na přepravu. Místo 128 5L kanystrů je možné nyní přepravit čtvrtinové množství výrobku. Koncentrovaný přípravek v sáčku pak stačí už jen naředit vodou a získat tak plnohodnotný čisticí prostředek pro běžný úklid nebo také kvalitní tekuté mýdlo.

Manipulace je tak snazší také uvnitř podniku, kde úklidové prostředky zaberou pouhou čtvrtinu místa proti obvyklému kanystru a také přenášení samotné je výrazně jednodušší.

Mobilní aplikace - pomocník úkliduPomocník úklidu

Už se Vám někdy stalo, že jste si nevěděli rady s tím, který přípravek použít na povrch nebo určitý druh nečistoty? Pak jste jistě zalitovali, že se nemáte na koho obrátit. Naštěstí, nyní je tu unikátní aplikace „Pomocník úklidu“, který Vám poradí jak nejlépe vyčistit daný povrch.

Stačí si aplikaci stáhnout do svého mobilního telefonu z Google play, a vždy už budete mít odborníka neustále po ruce.